Молодіжне
Недільна школа
Читати
Музичне
Читати
Євангелізація дітей
Молодіжне служіння – один із напрямків служіння церкви «Спасіння». Представлене командою у складі з 12 осіб, мета яких – формування біблійного світогляду у молодих, навчаючи євангельської істини, через стосунки наповнені любов'ю та особисту святість життя, примножуючи Божу славу!
Основними напрямками роботи є:

- Організація та проведення «молодіжок» щомісяця, мета яких це зростання у Слові, спільне поклоніння Богу та тісне спілкування віруючої молоді.

- Співпраця з молодіжними служіннями інших церкв.
Члени команди молодіжного служіння також беруть активну участь у проведенні загальноцерковних заходів, міжцерковного та обласного масштабу – молодіжних фестивалів, конференцій, таборів та ін.
З 1998 року ми з дружиною Лідією є співробітниками місії Товариство Євангелізації Дітей. Наше місіонерське служіння поширюється на всю область, іноді Україну і навіть за її межі. Є членами церкви "Спасіння".
Цілі нашого служіння:
Допомогти церквам нести Добру Звістку дітям та організовувати постійне служіння.
Навчіть братів і сестер, які бачать покликання від Бога у цьому служінні.
Навчати Слову Божому дітей, які звернулися до Господа.
Залучати дітей до життя та служіння у помісних церквах.
Основне про наше служіння:
Гуртки "Блага Вістка" - це регулярні заняття з вивчення Біблії для дітей з невіруючих сімей поза церквою. Ми проводимо їх в інтернатах, лікарні, реабілітаційному центрі, ортопедичному санаторії, тубдиспансері, психіатричній лікарні, притулку, будинках віруючих та ін. місцях протягом навчального року.
Влітку ми збираємо хлопчиків та дівчаток у дворах, на ігрових та інших майданчиках та у відкритих місцях. Проводимо для дітей біблійні уроки, вивчення віршів та пісень, а також цікаву спортивну програму.
Таких зустрічах поширюється дуже багато дитячої літератури (буклетів, журналів, книг…).
Також ми організовуємо та проводимо денні та стаціонарні євангелізаційні табори.
Намагаємось надавати реальну допомогу церквам області та країни в організації служіння благовістя дітям та брати участь у підготовці та навчанні лідерів цього служіння в інших країнах.
Потрібні служіння:
Постійно потребуємо молитовної та фінансової підтримки, посвячених трудівників у дитячому благовісті, а також відкритих дверей для служіння дітям. Клопотаємо перед Господом про спасіння дітей України.
Made on
Tilda